Филаделфия постигна впечатляваща четвърта поредна победа, след като се справи

...

Филаделфия изненада Лас Вегас

Филаделфия реализира впечатляваща четвърта поредна победа, откакто се оправи с Лас Вегас Голдън Найтс с 4:1, а този резултат ги приближи единствено на пет точки от водача Вашингтон Кепиталс и първото място в дивизия Метрополитен. Домакините започнаха чудесно и вкараха първия гол с помощта на Брейдън МакНаб, само че с това се изчерпаха и същинските позитивни страсти за отбора, заемащ второто място в генералното класиране в Лигата.

Шон Котъриер възвърне равенството, а през втората част Андрю МакДоналд и капитана Клод Жиру означиха за 1:3, като и двамата получиха асистенции от Котъриер. В третата част Флайърс прибавиха още едно попадение с помощта на Радко Гудас, а вратаря Махал Нювирт записа 38 спасявания за успеха на своя отбор. Марк Андре-Флюри направи едвам 13 спасявания от 16 изстрела по посока на своята врата, само че това не оказа помощ на Вегас Голдън Найтс.