Филаделфия победи Бостън с 3:2 след продължение в среща от

...

Травис Занхайм герой за Филаделфия при победа над Бостън след продължение

Филаделфия победи Бостън с 3:2 след продължение в среща от Националната хокейна лига на Съединени американски щати и Канада.

Травис Занхайм вкара победния гол в 2:56 минути при числено предимство в продължението. Преди това Травис се отличи и с асистенция за гола на Оскар Линдблом, с който Филаделфия изравни в края на третия интервал.

Клод Жиру също се разписа за Филаделфия, а Якуб Ворачек се отличи с две асистенции.

Давид Пащърнак вкара и двата гола за Бостън.
Ню Йорк Рейнджърс записа четвърта победа в последните пет мача след триумф с 4:3 над Ню Джърси.

Мика Зибанеяд осъществя втория с кариерата си хеттрик и добави асистенция за четвъртия гол за Рейнджърс на Крис Крейдър. Матс Дзукарело се отличи с три асистенции за триумфа, до който Рейнджърс стигна, откакто навакса два гола пасив.

Вратарят Хенрик Лундквист способства с 19 спасявания за успеха на нюйоркчани.
Кайл Конър вкара 1:14 минута преди края и донесе успеха на Уинипег с 4:3 над Кълъмбъс.

Уинипег печели шести следващ мач вкъщи и нанесе на Кълъмбъс четвърта поредна загуба.

Марк Шайфеле означи 26-ия си гол за сезона, а капитанът на Джетс Блейк Уийлър регистрира 54-ата си асистенция. Мейсън Апълтън и Джак Солвочи също се разписаха за Уинипег.