ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Владимир Тарасенко и Клод Жиру вкараха голове

...

Тарасенко, Жиру помогнаха за издигането на Сенаторс до обратна победа с 5-3 над Флайърс

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Владимир Тарасенко и Клод Жиру вкараха голове в третия интервал и Отава Сенаторс се върнаха, с цел да победят Филаделфия Флайърс с 5-3 на Неделя при завръщането на Шейн Пинто в състава след премахване от хазарт.

Тим Щютцле означи два гола, в това число празна врата, а Зак МакЮен също вкара за Отава. Пинто, който играе за първи път след наказване от 41 мача, направи асистенция, а Мадс Согаард направи 22 спасявания.

Егор Замула имаше два гола и асистенция, а Джоел Фараби имаше гол и две асистенции за Flyers, които изгубиха втората си поредна победа след пет следващи победи. Филаделфия игра без третия водещ голмайстор Оуен Типет (долната част на тялото), който беше контузен, блъскайки се в дъските при започване на третия интервал на загубата със 7-4 от Колорадо в събота.

Сам Ерсон направи 29 спасявания за Флайърс.

Тарасенко приключи почивката 2-на-1 с Матийо Жозеф с 4:53 за игра, с цел да даде преднина на Сенаторите с 4-3.