ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Tyrese Maxey отбеляза 24 точки, а Cam

...

Maxey, Payne водят 76ers след Кливланд, 104-97, изпращат Cavaliers до 3-та загуба в 4 мача

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Tyrese Maxey означи 24 точки, а Cam Payne добави 16 точки от пейката и Philadelphia 76ers победи Кливланд със 104-97 в петък вечерта, изпращайки Кавалиърс до втора поредна загуба и трета в четири мача.

Maxey имаше спокоен мач до четвъртата четвърт. Той вкара 15 от последните 20 точки на Сиксърс и асистира за тройка на Бъди Хейлд, която изведе Филаделфия напред с осем точки в последната минута.

Пейн, добит от Милуоки в крайния период за търговия, видя удължи минутите и беше добър състезател, изключително през първото полувреме. Той стреля 6 за 11, правейки четири тройки за 20 минути и оказа помощ на Филаделфия да натрупа най-голямата си преднина – 11 точки – през третата четвърт.

Тобиас Харис добави 15 точки и 9 битки, а Хейлд приключи с 13 точки.

Джарет Алън имаше 24 точки, а Дариус Гарланд добави 20 точки и девет асистенции за Кавалиърс, които прекъснаха своята серия от шест победи на посетители и изгубиха за четвърти път в 22 мача. Кливланд, след загуба от О...