ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Травис Конечни имаше гол, асистенция и битка

...

„Хеттрикът на Горди Хау“ на Травис Конечни издигна Флайърс над Джетс с 4-1

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Травис Конечни имаше гол, асистенция и борба в първия интервал — прочут като „ хеттрик на Горди Хоу ” — с цел да изведе Филаделфия Флайърс до победа с 4-1 над падащия Уинипег Джетс в четвъртък вечер.

Морган Фрост добави гол и асистенция, а Райън Полинг и Тайсън Фьорстър също вкараха за Флайърс, който завоюваха и двата мача от паузата на All-Star, откакто изгубиха пет следващи. Самуел Ерсон направи 28 спасявания. Възстановяващите се Флайърс са изненадващо трети в Метрополитън дивизия на Изток.

Ерсон стана вратар номер 1 на Филаделфия, откакто Картър Харт си взе отпуск за неопределен срок на 23 януари. Харт е един от петимата играчи от канадската Световен младежки тим за 2018 година, които са упрекнати в полово принуждение в Онтарио.

Кайл Конър вкара за Джетс, които изпуснаха пет следващи гола. Уинипег падна до трето място в Централната дивизия на Запада.

Konecny ​​започна огромния си първи интервал, като победи Neal Pionk в оживена борба 6 минути,...