ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Павел Бухневич и Джейк Нейбърс отбелязаха в

...

Джордан Бинингтън прави 40 спасявания, за да изведе Сините срещу Флайърс с 2-1 в дузпа

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Павел Бухневич и Джейк Нейбърс означиха в дузпата, а Кевин Хейс означи гол против някогашния си тим като Сейнт Луис Блус победи Филаделфия Флайърс с 2-1 в понеделник вечер.

Съседите вкараха сред подложките на вратаря на Флайърс Сам Ерсон като втори стрелец на Сейнт Луис. Морган Фрост от Филаделфия победи Джордан Бинингтън през лявото рамо, изравнявайки резултата при дузпите. След като четвъртият стрелец на Флайърс, Оуен Типет, пропусна, Бухневич употребява хитро придвижване, с цел да вкара с удар от бекхенд.

Бинингтън направи 40 спасявания и имаше няколко основни прекъсвания в дузпите за Сейнт Луис, които завоюваха втория си следващ мач.

Скот Лаутън вкара в постоянното време, а Ерсон направи 24 спасявания за Филаделфия, която влезе на трето място в Дивизията Метрополитън.

Св. Луис контролираше по-голямата част от притежанието на топката в продълженията 3 на 3, само че флайърс имаха най-хубавите положения за гол. Опитът на Кам Йорк малко по-малко от четири ми...