ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Оуен Типет вкара 19 секунди в мача

...

Флайърс победи Мейпъл Лийфс с 4-3; Капитанът на Фили Кутурие е със здрава драскотина за първи път в кариерата

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Оуен Типет вкара 19 секунди в мача и добави асистенция, а Морган Фрост означи гол и асистенция при успеха на Филаделфия Флайърс Торонто Мейпъл Лийфс 4-3 във вторник вечерта.

Травис Санхайм и Скот Лаутън също вкараха за Флайърс, които играха без капитана Шон Кутурие, който беше здрава драскотина за първи път в своите 13 години кариера. Самуел Ерсон, който беше изтеглен в два от предходните си три старта, направи 27 спасявания, в това число прекъсване на Боби Маккан при отделяне с ръка с малко играчи във втория интервал.

Флайърс бяха изгубили три от четирима влизащи мача и позволиха 19 гола при трите си загуби.

Изправен пред пасив от три гола при започване на третия интервал, Торонто се опита да се върне. Уилям Найландер означи гол при силово разиграване, а Тайлър Бертуци и Джон Таварес прибавиха голове.

Но Ерсон направи няколко огромни спасявания в последните 10 минути и голът на Лаутън седем минути преди края възвърне преднина от два гола и помо...