ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джоел Ембийд имаше 31 точки, 15 борби

...

Джоел Ембийд се завърна със седми трипъл-дабъл в кариерата си при победата на 76ers над Чикаго Булс

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джоел Ембийд имаше 31 точки, 15 битки и 10 асистенции при завръщането си от навехнат десен гален, означи Тайрийс Макси 21 точки и Philadelphia 76ers победиха Chicago Bulls със 110-97 във вторник вечерта.

Embiid пропусна и четирите мача на празничното посещение на 76ers и те стигнаха с 2-2. Един от тези мачове беше в Чикаго единствено три вечери по-рано, загуба със 105-92, в която Sixers в никакъв случай не водеха през второто полувреме.

Embiid е настоящият MVP на NBA с причина. С завръщането на огромния човек, Sixers трансфораха това в ранен удар против тим на Bulls, който в последно време игра добре без контузения гард Zach LaVine. LaVine може да се завърне в състава още в петък. Дори двукратният Мач на звездите нямаше да помогне доста в този случай, защото Булс паднаха до 10-6 този сезон без него.

76ers се състезаваха до 43-18 след една четвърт, като Bulls пропуснаха всичките 10 тройки.

ДеМар Дерозан поведе Булс с 16 точки. Андре Дръмонд имаше 11 точки,...