ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джарън Джаксън-младши има 30 точки, 11 борби

...

Джарън Джаксън-младши отбелязва 30 точки, Джейк ЛаРавия губи 19 при победата на Гризлис със 115-109 над 76ers

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джарън Джаксън-младши има 30 точки, 11 битки и шест блокади, Джейк ЛаРавиа има 19 точки и 13 битки, а Мемфис Гризлис използваха серия от 11-0 в края на четвъртата четвърт, с цел да стигнат до победа със 115-109 над Филаделфия 76-ърс в сряда вечерта.

Гризлис изоставаха с 12, влизайки в четвъртата част преди да станат горещи в последните минути, сходно на успеха в понеделник вечер в Бруклин. Един от най-лошите тимове в НБА, Мемфис завоюва две следващи победи след серия от пет загуби.

Гризлис надиграха 76ers с 34-16 в четвъртия.

Кели Оубре-младши поведе 76ers с 25 точки, а Пол Рийд имаше 17 точки и 11 битки.

Сиксерс изиграха втори следващ мач без гарда на All-Star Tyrese Maxey, който се възвръща от мозъчно разтърсване. Макси загуби равновесие по време на шофиране в неделя през третата четвърт на мача в Далас и удари главата си в коляното на различен състезател. Той напусна играта, само че съумя да се върне и да приключи. Тъй като Сиксърс позволиха загуба ве...