ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Дейвид Пастрнак отбеляза два гола и асистенция,

...

Пастрнак води Бруинс до победа с 6-2 над Флайърс

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Дейвид Пастрнак означи два гола и асистенция, Джеймс ван Римсдайк означи гол и асистенция, а Бостън Бруинс победиха Филаделфия Флайърс 6-2 в събота във финалния мач за двата тима преди паузата на мача на звездите в НХЛ.

Чарли Макавой, Дантон Хайнен и Чарли Койл също означиха за Бостън, който завоюва седем от осем. Водещият в Атлантическата дивизия Бруинс влезе в игра наедно с Ванкувър за най-вече точки в НХЛ. Те към този момент имат 71. Линус Улмарк направи 35 спасявания, а Павел Зака ​​добави две асистенции за Бостън.

Тайсън Фьорстър вкара и двата гола за Филаделфия, която загуби своя пети следващ мач.

Оуен Типет (долната част на тялото) пропусна четвъртия си следващ мач един ден, откакто подписа 8-годишно удължение на $49,6 милиона. Флайърс също бяха без вратаря Картър Харт, който си взе неявяване за неопределен срок от тима във вторник. Сам Ерсон беше изтеглен в събота, откакто позволи четири гола при 14 удара през първия интервал. Кал П...