Ференцварош стигна до 2:2 в домакинството си на в мач

...

Динамо изпусна победата в Унгария

Ференцварош стигна до 2:2 в семейството си на в мач от група G на Шампионската лига. И за двата тима това бе първа точка в групата, в която са още и.

Украинците водеха с два гола на почивката и направляваха събитията на терена през първия час игра. Циганков откри от дузпа, а Де Пеня удвои задатъка на гостите.

Boli rescata un punto para el Ferencvaros en el descuento
— Fútbol Internacional (@MarcaFutbolint)
Нгуен върна Ференцварош в мача с доста прекрасен удар в 59-ата минута. Попадението промени хода на мача и домакините поеха самодейността. Четири минути преди края на постоянното време Сидорчук получи втори жълт картон и Динамо остана с 10 индивида. В 90-ата минута Боли изравни, а в добавеното време унгарците можеха даже да стигнат до успеха.

Шампионска Лига 2 кръг, сряда 28 октомври  Ференцварош 2:2краен резулат  Динамо Киев