Феновете на Тейлър Суифт казаха, че сигурността е в главата

...
Феновете на Тейлър Суифт казаха, че сигурността е в главата
Коментари Харесай

Феновете на Тейлър Суифт казват, че сигурността е „в главата им“ преди завръщането на звездата на Уембли

Феновете на Тейлър Суифт споделиха, че сигурността е „ в главата им “, само че последните събития няма да ги откажат да се видят с певицата, до момента в който се връща в Лондон Wembley Arena за последния стадий от нейното турне Eras в Обединеното кралство.

Шоуто в четвъртък вечер в Лондон ще бъде първото появяване на американската певица в Обединеното кралство от три девойки бяха убити в клас по танци на тематика Тейлър Суифт в Саутпорт, до момента в който хипотетична терористична офанзива беше осуетена преди концертите й във Виена.

Феновете на певицата споделиха на осведомителната организация PA, че се надяват тя да посвети един от нейните песни към жертвите на офанзивата в Саутпорт, Бебе Кинг, шест,  Алис Дасилва Агиар, девет, и Елси Дот Станкомб, седем, който умря, откакто беше намушкан с нож на 29 юли.

Суифт ще изнесе пет финални концерта от четвъртък, като вълнението към този момент се ускорява на Уембли, защото почитатели се стичат, с цел да купуват публични артикули.

След ареста на трима младежи,...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР