Феновете на Ливърпул се надяваха финалът на Лига Европа в

...

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп признава, че неговите играчи са „загубили заговора“ при шокиращо домакинско поражение от Аталанта... но настоява, че НЕ СЪЖАЛЯВА за почивката на играчите, тъй като изпращането от Лига Европа е застрашено

Феновете на Ливърпул се надяваха финалът на Лига Европа в Дъблин на 22 май да даде на Клоп съвършеното изпращане, преди да напусне клуба.

„ Беше в действителност неприятен мач, о, Боже мой “, изстена немският управител.

Юрген Клоп призна, че Ливърпул е „ изгубил заговора “, откакто бяха победени с 3-0 от Аталанта

Аталанта завоюва шокираща победа с 3-0 над Ливърпул на Анфийлд в първия мач от техния четвъртфинал

Вашият браузър не поддържа iframes.

'Започнахме доста добре и по-късно не продължихме. Преди даже да отбележат гол, ние просто изгубихме малко сюжета.

„ Бяхме на всички места и на никое място. Халфовата линия беше разпръсната по този начин, отдясно и отляво.

" Малко не го разпознах, в действителност беше много необичайно. "

Груба неточност на вратаря Каоимхин Келехер даде п...