Феновете на Левски стартираха мощно покупката на билети за дербито

...
Феновете на Левски стартираха мощно покупката на билети за дербито
Коментари Харесай

Феновете на Левски за минути изкупиха билетите за дербито с ЦСКА

Феновете на Левски стартираха мощно покупката на билети за дербито с ЦСКА, които бяха пуснати в продажба през вчерашния ден в 12,00 часа. " Сините " към този момент са сграбчили 5 пъти повече билети от " алените " почитатели.

Агитката на Левски безусловно разграби Сектор А на стадион " Васил Левски ", който ще одобри дербито тъкмо след седмица.
 Билетите за дуела Левски - ЦСКА са към този момент в продажба
Билетите за дуела Левски - ЦСКА са към този момент в продажба

Обявиха " сините "

За централната естрада не остана нито един билет, всички 5842 талона бяха купени. За Сектор Б пък " сините " последователи сграбчиха 4218 скъпи хартийки.

От другата страна на барикадата явно не бързат. " Червените " почитатели досега са купили 2082 билета в първия ден на продажба. За Сектор В са взети 776, а за Сектор Г - 1306.

Припомняме, че поради указания на полицията, свързани с престрелките с ракети, огромна част от стадион " Васил Левски " ще бъде самостоятелен като буферна зона. Това значи, че даже двете агитки да изкупят всички билети за дербито, няма да има връх.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР