Феновете на Левски събраха 26 хиляди лева
Феновете на Левски са покрай събирането на средства за лагери на тимовете на U17 и U19. Нужни са 30 хиляди лв. за подготовка на гениите.
"Поредната сполучлива акция на левскарите е на крачка от триумфа! Почти цялата сума от акцията за зимния лагер на тимовете на Левски U17 и U19 е към този момент събрана! Да извървим дружно и финалните крачки, с цел да приключим годината с следващо левскарско достижение! Всичко се състои в нашите задружни сили!
IBAN: BG76IABG80981000669903
BIC/SWIFT: IABGBGSF
Титуляр: ПФК ЛЕВСКИ АД
Основание: ДАРЕНИЕ ЛАГЕР ДЮШ ", написаха от Левски на страницата си във Facebook.
"Поредната сполучлива акция на левскарите е на крачка от триумфа! Почти цялата сума от акцията за зимния лагер на тимовете на Левски U17 и U19 е към този момент събрана! Да извървим дружно и финалните крачки, с цел да приключим годината с следващо левскарско достижение! Всичко се състои в нашите задружни сили!
IBAN: BG76IABG80981000669903
BIC/SWIFT: IABGBGSF
Титуляр: ПФК ЛЕВСКИ АД
Основание: ДАРЕНИЕ ЛАГЕР ДЮШ ", написаха от Левски на страницата си във Facebook.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ




