Феновете на Dancing On Ice се вълнуват Тригодишният син на

...
Феновете на Dancing On Ice се вълнуват Тригодишният син на
Коментари Харесай

Феновете на Dancing on Ice се вълнуват от „прекалено сладкия“ син на Райън Томас, Роман, 3, след като се облича като Уили Уонка, за да подкрепи рутината на баща си в шоколадовата фабрика

Феновете на Dancing On Ice се вълнуват Тригодишният наследник на Райън Томас, Роман, откакто беше видян в публиката на студиото по време на неделното особено предаване Move Night (на фотографията с полусестрата Скарлет) 

Младежът добре и в действителност сподели своята поддръжка защото известният му татко отиде на пързалката за тематична стратегия „ Чарли и Шоколадовата фабрика “ по време на Филмовата вечер

Луси и Райън също имат 23-месечна щерка Лайла, той дели Скарлет с някогашната и някогашна сътрудник от сапунения сериал Тина О'Брайън.

Междувременно други почитатели се вълнуваха от рутината, която завоюва на Райън и професионалния партньор Amani Fancy 25 от вероятните 40.

Един почитател разяснява: „ Страхотно начало от Райън и Амани. Това беше ужасно “.

И: „ Райън се оправи ужасно “.

Докато някой д...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР