ФЕНИКС (AP) — Оумар Бало имаше 16 точки и 12

...

№ 4 Аризона постигна огромен успех през второто полувреме, за да победи Алабама с 87-74

ФЕНИКС (AP) — Оумар Бало имаше 16 точки и 12 битки, Пеле Ларсон добави 16 точки, а номер 4 Аризона употребява солидна секунда -половина, с цел да победи Алабама с 87-74 в сряда вечерта в Залата на славата на Джери Коланджело.

Два от трите тима с най-хубави резултати в нацията се включиха в изненадваща отбранителна борба, разменяйки пропуснати удари и загуби.

С почитателите на Аризона, които накараха Footprint Center да звучи като McKale Center West, Wildcats (9-1) ги накараха да се развихрят със серия 19-3, с цел да вземат преднина от 10 точки в средата на второто полувреме.

Кейлъб Лав означи девет следващи точки, с цел да изведе Аризона напред с 84-72 и да помогне на тима да избегне загубата на поредни мачове за първи път от три сезона под управлението на треньор Томи Лойд. Wildcats изгубиха с осем от първокласния Purdue в събота.

Crimson Tide (6-5) дойде в пустинята в края на жесток сектор от три игри против тимове от топ 10 за първи път в историята н...