ФЕНИКС (АП) — Кевин Дюрант отбеляза 35 точки, Грейсън Алън

...

Кевин Дюрант отбеляза 35, Грейсън Алън добави 26 и Сънс победиха Раптърс със 120-113

ФЕНИКС (АП) — Кевин Дюрант означи 35 точки, Грейсън Алън добави 26 и Финикс Сънс победиха Торонто Раптърс със 120-113 в четвъртък вечер.

Брадли Бийл имаше 20 точки и осем асистенции за Слънцата, които в никакъв случай не изоставаха. Дюрант вкара 11 от 19 от полето, до момента в който Алън вкара всичките си голове през първото полувреме, като сложи връх на франчайза със седем тройки през първата четвърт.

Гари Трент-младши поведе Торонто с 30 точки. Имануел Куикли добави 21 точки и 17 асистенции, до момента в който Ар Джей Барет вкара 23.

Слънцата — играейки без контузения гард на звездите Девин Букър — водеха с 14 на полувремето. Раптърс понижиха тази разлика до 89-82, влизайки в четвъртата част и дръпнаха в границите на 96-93 с 7:59 до края, само че Бол Бол от Финикс отговори с кофа и Раптърс по този начин и не се приближиха.

Бол приключи с 11 точки и осем битки за 16 минути. Сънс завоюваха 10 от последните си 12 вкъщи.

Алън направи седем тройки през първата четвърт, като пропусна първия си опит...