ФЕНИКС (АП) — Арън Джъдж постигна първия си хоумрън за

...

Джъдж постигна първи хоумрън за сезона, Янкс победи Д-Бекс с 6-5 в 11 ининга за откриване на гостуване с 6-1

ФЕНИКС (АП) — Арън Джъдж реализира първия си хоумрън за сезона и добави RBI се удвои в два манша от 11-и ининг, повишавайки Ню Йорк Янкис над Аризона Даймъндбекс с 6-5 в сряда, с цел да приключи началното посещение с 6-1.

Алекс Вердуго наруши равенството 2-2 в 10-ти с първия си хоумрън на Янките, два ръна от Kevin Ginkel. Аризона изравни резултата в долната половина против Клей Холмс (1-0), подкрепят от неточност при мятане на крайници Антъни Волпе.

С бегачи в ъглите в 11-ия след сингъла на Глейбър Торес, Скот Макгоу (0 -1) се отхвърли в бягането, когато не съумя да стигне до сет позиция с Хуан Сото в чинията. След като Сото изхвърча, Джъдж направи двойно за преднина от два ръна.

Джъдж вкара 3 за 24 с един RBI, най-малкото му попадения в шест игри. Той даде преднина на Янките с 2-1 с два ръна, хоумър от противоположното поле към десния център в четвъртия от Мерил Кели.

Аризона затвори в долната част на 11-ия, когато Хорхе Бароса удари два аута, RBI сингъл. Поради преди...