ФЕНИКС – Джейлън Брънсън получи своите 50 точки за перфектна

...

Джейлън Брънсън изпусна рекордните за кариерата си 50 точки, за да поведе Никс над Сънс в историческа вечер

ФЕНИКС – Джейлън Брънсън получи своите 50 точки за съвършена пукотевица.

След повече от десетилетие на загуба от Кевин Дюрант, Никс най-сетне победиха един от най-великите в лигата в петък вечер, яхвайки изпепеляващия Брънсън до неприятна победа със 139-122 във Footprint Center.

Брансън записа най-високите в кариерата си 50 точки при 17-за-23 от полето, в това число безукорен 9-за-9 на трейс.

Никс ​​са склонни да печелят, когато Брънсън се свързва от далечно разстояние.

Петък вечер несъмнено затвърди това. Това надвиши предходната най-резултатна оценка на Брънсън от 48 точки, която той откри предишния сезон.

Победата прекъсна поредност от 13 загуби на Дюрант, който остана леден в четвъртата четвърт с шест от своите 29 точки.

Доминацията на Дюрант над Никс обгръща три разнообразни тима – OKC, Голдън Стейт и Бруклин.

Последните му три победи с Нетс включваха показване от 53 точки и два трипъл-дабъла. Той се наслаждаваше на мача...