Фенербахче постигна втората си победа в група Н на Лигата

...

Фенербахче оцеля в Словакия и вече чака Лудогорец на свой терен

Фенербахче реализира втората си победа в група " Н " на Лигата на конференциите, в която е и българският първенец Лудогорец.

Турският гранд се наложи с 3:1 над Спартак (Търнава) като посетител в Словакия. Джошуа Кинг вкара първите два гола в мача в 70-ата и 81-вата минута. Домакините върнаха едно попадение в 88-ата минута посредством Келвин Офори, само че не съумяха да създадат поврат.

От другата страна на игрището, Шимански можеше да реши всичко с трети гол за гостите, само че той бе анулиран. В 98-ата минута още едно попадение на " фенерите " не бе зачетено.

Все отново Фенербахче реализира своето и към този момент има 6 точки в актива си, като излезе еднолично отпред в групата. Спартак пък остава на последната позиция с нулев актив.
 Нордселанд - Лудогорец 7:1 в Лигата на конференциите
Лудогорец претърпя отблъскващ позор! Нордселанд нокаутира " орлите " със 7:1