Федерален съдия в Лос Анджелис в понеделник отхвърли искането на

...
Федерален съдия в Лос Анджелис в понеделник отхвърли искането на
Коментари Харесай

Съдия отхвърли искането на Хънтър Байдън за отхвърляне на федерални данъчни обвинения

Федерален арбитър в Лос Анджелис в понеделник отхвърли настояването на Хънтър Байдън да отхвърли данъчни обвинявания, обвиняващи сина на президента в четиригодишна скица за отбягване на заплащане 1,4 милиона $ налози, до момента в който водят ексцентричен метод на живот.

Сред изказванията на окръжния арбитър на Съединени американски щати Марк Скарси са, че федералните прокурори са се поддали на натиска на републиканците или че по-младият Байдън е имал имунитет от предходен съглашение, подписано от него.

Президентът на Съединени американски щати Джо Байдън, вляво, и Хънтър Байдън, наследник на президента на Съединени американски щати Джо Байдън, вдясно, по време на търкалянето на великденските яйца на южната ливада на Белия дом във Вашингтон, Съединени американски щати, в понеделник, 1 април 2024 година (Майкъл Рейнолдс/EPA/Bloomberg посредством Getty Images)

Ходът идва, откакто юристът на Хънтър, Абе Лоуел, показа своя случай пред съдията в продължение на три часа. Съдия Скарси сподели, че ще издаде решение до 17 април. 

54-годишният Хънтър Ба...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР