ФБР и полицията вече имат заподозрян за взрива в Нашвил,

...
ФБР и полицията вече имат заподозрян за взрива в Нашвил,
Коментари Харесай

ФБР със скандални разкрития за заподозряния при кървавата атака в Нашвил

ФБР и полицията към този момент имат обвинен за гърмежа в Нашвил, който се проверява като терористичен акт. Смята се, че той желал да убие допустимо най-вече служители на реда и точно поради това бил подаден звуков сигнал и таймер, който на всеослушание отброявал секундите до детонацията, предава.

Това оповестява журналистът от CBS Джеф Пийгс, който разгласява разкритията си в Twitter.

Бомбата, сложена в кемпер нанесе невиждани вреди по постройките и на централна улица на Нашвил. Малко преди този момент обаче се чул глас, който на високоговорител предупреждавал, че ще има гърмеж.

Именно в този миг към мястото се насочили полицейски екипи, която очевидно била и задачата на атентатора.

Бившият шеф на полицията в Ню Йорк сподели пред Fox News, че това е изцяло вероятен сюжети.

Райън е служил в отряд, който разследвал палежи и детонации и има вяра, че може би задачата на атентатора е била точно тази.

„ Може би не приказваме и единствено за един човек. Подобно нещо изисква цяла огромна организация, а освен един човек “, добави Райън.

Междувременно източници от ФБР, на които се базират разнообразни медии, настояват, че към този момент имат насоки към причинителя.

Няма арестуван, не е ясно и дали откритите човешки остатъци са на атентатора, негов съизвършител или на някоя почтена жертва.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР