ФАТАЛНА СМЪРТ в Слънчев бряг: туристка се хвърли от балкона на луксозен хотел и умря!
Фатална гибел на туристка в първокласния комплекс „ Слънчев бряг “. 22-годишната шведска гражданка умря, откакто падна от терасата на първокласен хотел при много мистериозни условия, написа Флагман, като се базира на собствен меродавен източник.
Случаят е от събота през нощта, когато момичето и гаджето й – също швед, на 23 години, се прибрали в комплекс „ Golden Hermes “ в курорта след ударен алкохолен запой.
Пред проверяващите момчето обяснило, че, когато се прибрали в хотелската стая на 4-ия етаж, влезнал в банята, с цел да се изкъпе. Когато излязъл видял, че приятелката му я няма и почнал да я търси. Погледнал през балкона и съзрял безжизненото й тяло да лежи в тревните площи, покрай басейна. Веднага слязъл при нея, тогава момичето било към момента живо. Позвънил на рецепция и уведомил полицията за случилото.
Установено е, че 22-годишното момиче се е метнало от 4-ия етаж, паднало е от над 10 метра височина.
И въпреки, че тревните площи очевидно са омеколити удара, рухването е било съдбовно. Веднага е откарана в болница, само че лекарите не успeли да се преборят за живота. Шведката издъхнала от раните си.
При направената аутопсия е станало ясно, че чужденката е изпила извънредно огромно количество алкохол. Не е изключено да се е подхлъзнала и да е паднала инцидентно от балкона.
Приятелят й е бил отведен за разпит. Не е арестуван. Няма данни за принуждение.
Източник – Флагман
Още вести четете в: Крими & Темида За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




