Фамозен гол не стигна на Берое, за да победи Лудогорец

...

Берое изпусна Лудогорец в последната минута

Фамозен гол не стигна на Берое, с цел да победи Лудогорец в Стара Загора, като двата отбора приключиха при тъждество 1:1. Голмайстори за ремито бяха Педро Еуженио (85') и Григоре (90'+3).

С днешното тъждество срещите, в които първенците не завоюваха, се усилиха на две следващи, като в предходния кръг те претърпяха загуба с 1:2 от Черно море във Варна. Всичко това пък идва тъкмо преди дуела с втория ЦСКА, който е на шест точки зад "орлите " (71 против 65) все още, имайки мач пасив. Берое пък е четвърти с 51 точки.

Началото на срещата бе по-активно за старозагорци, които пробваха да вкарат посредством Мешка, само че изстрелът му не затрудни Илиев. Разградчани дадоха отговор в 13-ата минута с шут на Кешеру, само че и той бе избавен уместно от Душан Перниш.

До края на първата част двата отбора продължиха да играят двуостро, разменяйки си положения, които обаче не доведоха до гол.
Източник: fakti.bg