Фаб Файв нанесе първа загуба за сезона на Балкан -2,

...

Фаб Файв нанесе първа загуба на Балкан -2

Фаб Файв нанесе първа загуба за сезона на Балкан -2, побеждавайки го със 75:67 в среща от четвъртия кръг на район Запад на ББЛ А група, изиграна довечера в зала „ Триадица “ в София.

Играта вървеше панер за панер през цялата първа четвърт, а след края й домакините имаха нежно преимущество при 15:13. „ Зелените “ поведоха при започване на втория интервал, само че позволиха да им вкарат 16 безответни точки в последните четири минути на полувремето и на почивката изоставаха с 23:39.

Фаб Файв поддържаше разлика към 15-20 точки след паузата, а преди последната четвърт бе напред с 59:48. Ботевградчани се приближиха единствено на 5 в оставащото време, само че не съумяха да стигнат до цялостен поврат.

С 24 точки и 16 битки за спечелилите е Мартин Горунов. Камен Атанасов означи 19 точки, а с дабъл-дабъл е и Георги Христов – 15 точки и 10 битки.

За противника, който бе без Илиян Пищиков, най-резултатен с 26 точки бе Михаил Гавазов. Александър Гавалюгов реалзира 13, а с 10 битки е Веселин Христов.