Езеро с размерите на мини язовир се образува под надлез

...
Езеро с размерите на мини язовир се образува под надлез
Коментари Харесай

Ударът на стихията: В Пловдив дървета мачкат коли, градът се превръща в изкуствен язовир

Езеро с размерите на мини язовир се образува под надлез Скобелева майка след пороя, който се изсипа над Пловдив преди минути. В най- ниската част равнището на водата е близо 50 см, има закъсали коли, оповестява Трафик нюз бг.
Наводнени са подлезите на Централна поща и гарата, голямо дърво се е стоварило върху пътното платно на бул. „ Марица” – север под Пешеходния мост. В момента придвижването в сектора е блокирано.
Над 30 сигнала са постъпили в Пожарната след късата, само че извънредно интензивна стихия, който се развихри над града. Повечето от тях са за паднали дървета. Пет автомобила са премазани от паднали дървета. Те са в центъра, в Съдийския квартал и в Кючук Париж. Дежурни екипи отводняват изби и режат падналите дървета.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! В ПЛОВДИВ СТАВА ОЩЕ ПО-СТРАШНО, СТИХИЯТА ИЗТРЪГВА ДЪРВЕТА, РУТИ С ТЯХ КЪЩИ!


Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР