Европейското приключение на Брайтън се превърна в кошмар, след като

...

Европейското приключение на Брайтън на пух и прах след удар с четири гола от Рома

Европейското премеждие на Брайтън се трансформира в призрачен сън, откакто те бяха издухани от Рома и претърпяха загуба с 4-0 на Стадио Олимпико.

Роберто Де Зерби изведе Чайките до осминафиналите на Лига Европа с поредност от четири победи в надпреварата, само че головете на Пауло Дибала и Ромелу Лукаку от първото полувреме сложиха гостите на въжетата в Рим.

По-лошото беше след почивката, когато Джанлука Манчини и Браян Кристанте съумяха да отбележат бърза поредност, с цел да унищожат равенството.

Поражение на Стадио Олимпико. pic.twitter.com/GRZjSN36nc

— Брайтън и Хоув Албиън (@OfficialBHAFC) 7 март 2024 година

Премиерът Екипите от Лигата в действителност имаха своите шансове, защото Дани Уелбек беше отхвърлен на няколко пъти, само че потърпевшият от травма Брайтън се нуждае от знамение, с цел да преодолее пасив от четири гола в реванша идната седмица.

Де Зерби и противоположният номер Даниеле Де Роси замени доста любезности в...