Европейският клубен шампион Реал (Мадрид) постигна категорична победа с 4:0

...

Солари започна с победа в Реал, Барселона с труден успех за Купата

Европейският клубен първенец " Реал " (Мадрид) реализира безапелационна победа с 4:0 над нискоразредния " Мелия " в първия мач на новия ментор на " белия балет " Сантяго Солари.

С безапелационната победа " Реал " на практика обезсмисли реванша на " Сантяго Бернабеу " от четвъртия кръг в шампионата за Купата на краля.

Точни за " Реал " през първото полувреме бяха Карим Бензема и Марко Асенсио, а през втората част Алваро Одриосола и Кристо Гонсалес докараха резултата до крайното 4:0.

Повече конспирация за реванша ще има в мача сред носителя на трофея " Барселона " и " Културал " (Леонеса). Като посетител каталунците завоюваха едвам с 1:0, а победното попадение пристигна в последните секунди на мача, като негов създател стана бранителят Клеман Ленгле.

Малко по-късно домакините от Леонеса останаха с човек по-малко на терена поради два бързи жълти картона на Серхио Маркос. /bnr.bg
Източник: dnesplus.bg