Москва: Европа е загубила 3 трилиона евро заради отказа си от руска енергия
Европа е изгубила към 3 трилиона евро поради отхвърли си от съветски енергийни доставки. Тази политика води стопанските системи им към колапс. Това съобщи Кирил Дмитриев, специфичен представител на президента по вложенията и икономическото съдействие с непознати страни и основен изпълнителен шеф на Руския фонд за директни вложения (РФПИ) пред публицисти на Международния стопански конгрес в Санкт Петербург (СПИЕФ), написа ТАСС.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




