Дмитриев: Европа е загубила 3 трилиона евро заради отказа си от руски енергийни доставки
Европа е изгубила към 3 трилиона евро поради отхвърли си от съветски енергийни доставки. Тази политика води стопанските системи им към колапс. Това съобщи Кирил Дмитриев, специфичен представител на президента по вложенията и икономическото съдействие с непознати страни и основен изпълнителен шеф на Руския фонд за директни вложения (РФПИ) пред публицисти на Международния стопански конгрес в Санкт Петербург (СПИЕФ), написа ТАСС.
" Важно е изобретателни европейски сили и политици да участват на СПИЕФ. Ще проведем и среща и полемика с представител на немската партия " Алтернатива за Германия “, която също се застъпва за възобновяване на " Северен поток 2 “ и за възобновяване на партньорството с Русия “, сподели Дмитриев.
" Важно е изобретателни европейски сили и политици да участват на СПИЕФ. Ще проведем и среща и полемика с представител на немската партия " Алтернатива за Германия “, която също се застъпва за възобновяване на " Северен поток 2 “ и за възобновяване на партньорството с Русия “, сподели Дмитриев.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




