Европа е пълна със села, достойни за приказка, но има

...
Европа е пълна със села, достойни за приказка, но има
Коментари Харесай

Великолепен европейски град, вдъхновен от Красавицата и Звяра, и е само на 2 часа път от Обединеното кралство

Европа е цялостна със села, почтени за приказка, само че има един съответен град, който почитателите на Дисни може да желаят да прибавят към описите си с стремежи за пътешестване.

Със своята причудлива архитектура, калдъръмени улици и чудати къщи Колмар наподобява като място във филм на Дисни. Всъщност това е едно от прелестните места, които въодушевяват аниматорите, когато проектират френския недодялан град за анимационния филм „ Красавицата и звяра “ от 1991 година, където живеят Бел и татко й.

Въпреки че действието на класическия филм може да се развива във Франция, точно районът на Елзас на френската граница с Германия е този, който предлага ентусиазъм зад превъзходните анимации. Когато видите огромните градски площади и цветните домове, не е мъчно да разберете за какво беше подобен шлагер.

Колмар е необикновен акцент със своята Малка Венеция, която е дом на крайбрежна алея и питейни заведения, да не приказваме за голям брой заведения за хранене, сервиращи част от тази световноизвестна френска кухня.
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР