Евгени Кузнецов се разписа в първата минута на продължението за

...

Вашингтон“ излъга Рейнджърс“ след продължение

Евгени Кузнецов се разписа в първата минута на продължението за победа на „ Вашингтон “ с 3:2 над „ Ню Йорк Рейнджърс “ в мач от Националната хокейна лига.

Вратарят с български корени Александър Георгиев остана отвън състава на „ Рейнджърс “, откакто на леда се завърна шведската легенда Хенрик Лундквист.

Ларс Елер изравни единствено 1:05 минути преди сирената на третата част, откакто Брейдън Холтби беше изваден от игра за числено преимущество на „ Вашингтон “.

Стражът спря 35 от 37-те удара на „ Рейнджърс “, а Кузнецов преодоля противника му на другата врата - Лундквист единствено 38 секунди след началото на продължението.

Другите резултати: „ Торонто “ – „ Флорида “ 4:3, „ Лас Вегас “ – „ Аризона “ 2:3 и „ Колорадо “ – „ Филаделфия “ 1:2.
Източник: bnr.bg