Евертън 0 : 1 Манчестър Юнайтед 57′ ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!0:1!Попадение на Антони

...

Евертън - Манчестър Юнайтед 0:1, гол на Марсиал!

Евертън

0: 1

Манчестър Юнайтед
 57′
ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Антони Марсиал!
55′
Прострелно центриране на Погба !

Марсиал не съумява да засече топката.

Снимка 331591
Източник:

51′
ГРЕДА!

Мата стреля от междинна отдалеченост и топката се отбива в десния непряк дирек на вратата, защитавана от Пикфорд.
45′
Играта е възобновена.
45+1′
Първото полувреме започва вихрено и за двете единайсеторки, като още при започване на срещата те имаха действителни благоприятни условия да стигнат до откриващо попадение.

Най-деен в редиците на домакините беше Уейн Рууни. Бившият " червен демон " използваше всеки късмет да предизвика защитата на противника.

Негови центрирания в наказателното поле на няколко пъти стресираха съществено защитата на манчестърци, само че последвалите завършващи изстрели на Холгейт и Ниасе не бяха задоволително точни и надлежно не носеха действителна заплаха за Юнайтед.

На противоположния край от игрището Лингард и Ерера не пропускаха късмет да заплашват съперниковата врата, само че ударите им по този начин и не пробиха съпротивата на Пикфорд.

Вратарят на домакините сподели забележителни умения и при далечните изстрели на Погба, а на два пъти действително бе избавен само от спортния късмет, откакто опити на французина прекосяваха на сантиметри от задачата.

Така или другояче голове, в границите на първата част от конфликта, не бяха маркирани.
45′
Почивка.
44′
Жълт картон за Рууни за нарушаване против Антони Марсиал.
41′
И Лингард пробва шанса си с шут от междинна отдалеченост.

Все по този начин без резултат.
39′
Изстрел и на Ерера!

Заключителен напън на гостите преди почивката.
38′
Мощен шут на Погба минава на сантиметри от вратата на Пикфорд!

Добра опция за " алените дяволи ".
34′
Футболистите на Евертън се прибраха в половината си.

По всичко проличава, че до почивката ще изчакват опция на контраофанзива.
28′
Центриране на Марсиал!

Пикфорд се намесва в последния миг и избива топката напред.
27′
Далечен изстрел на Джоунс!

Топката не попада в очертанията на вратата.
26′
Пропуск на Ниасе!

Останал самичък против Де Хеа, футболистът на Евертън се забави и разреши топката да му бъде избита от защитник.
25′
Няколко минути без напрежение и обстановки пред двете порти.

Спокойна игра, главно в средата на терена.
19′
Центриране на Рууни от корнер.

Изстрелът на Дейвис е доста неакуратен и минава надалеч от задачата.
18′
Опит за извеждащо подаване на Рууни към Холгейт.

Метър не доближи на състезателя на Евертън.

Късмет за гостите.
14′
Добър пробив на Погба и центриране в наказателното поле!

Двама състезатели на Юнайтед пропущат топката, само че в последна сметка тя е избита от защитник в наследник екип.
11′
Ново центриране на Рууни от корнер.

Без гол в срещата, на този ранен стадий от нея.
6′
Нарушение на Лингард в нахлуване.

Реферът е безапелационен в решението си.
5′
Холгейт стреля с глава.

Неточен удар.
4′
Далечен изстрел на Рууни.

Кълбото е избито в ъглов удар.
2′
Добро извеждащо подаване към Лингард.

Топката е уловена от вратаря на домакините.
1′
Първи съдийски сигнал!
Състав Пикфорд Де Хеа Уилямс Рохо Мартина Джоунс Кийн Линдельоф Холгейт Шоу Шнайдерлин Мата Влашич Матич Дейвис Ерера Рууни Погба Боласие Лингард Ниасе Марсиал Треньор Сам Алърдайс Жозе Моуриньо Резерви Ягиелка Смолинг Ленън Блинд МакКарти Рашфорд Сигурдсон Ромеро Калвърт-Люин Мхитарян Роблес Дармиан Кени Туанзебе
Евертън е хазаин на Манчестър Юнайтед в среща от 22-ия кръг на Висшата лига. Срещата на " Гудисън Парк " стартира в 19:30 часа.

Гостите навлязоха в неприятна серия от три следващи равенства. Домакините от своя страна също не са във допустимо най-хубава серия и не познават усета на триумфа в три следващи срещи.

Юнайтед е малтретиран от кадрови проблеми и твърдо навън за днешната среща са Карик, Фелаини, Бейи, Ибрахимович и Лукаку, а също така под въпрос до последно са Смолинг, Валенсия и Дармиан.

Ашли Йънг изгоря за три мача
Още проблеми за Жозе Моуриньо

Още един футболист на " алените дяволи " ще остане отвън сметките на мениджъра

Евертън е преценя до последно за дуото МакКарти и Боласи, а Бейнс и Баркли са към момента в лазарета.

" Карамелите " са спечелили четири от последните си осем домашен мача против този съперник, като са изгубили единствено два от тази численост срещи.

Така на процедура тимът е в добър интервал при семействата си на Юнайтед след 2010 година, откакто преди този момент сред 1990 и 2000 имаше едвам 2 победи от 19 мача с " алените дяволи ".