Етър записа първи успех от началото на сезона. Болярите победиха

...

Първи успех за "Етър", донесе го резерва

" Етър " записа първи триумф от началото на сезона. " Болярите " победиха с 2:1 гостуващия " Берое " в среща от четвъртия кръг на родния футболен шампионат.

Тимът от Велико Търново изтръгна трите точки минута преди края, когато бе прецизен влезлият като запаса Милчо Ангелов.

Преди това Даниел Младенов даде задатък на " Етър " с осмия си гол през актуалната акция (33'), само че Мартин Камбуров възвърне равенството в 73'.

Така " Етър " към този момент заема 12-ото място с актив от 8 точки, колкото имат още три отбора - " Царско село ", " Дунав " Русе и " Ботев " Враца.

" Берое " остава шести с 12 точки и в идващия кръг приема намиращия се на дъното на таблицата " Витоша " Бистрица. На " Етър " следва тежка задача - посещение в Разград на първенеца " Лудогорец ".

" Етър " (4-2-3-1): 1.Х. Иванов, 84. Илиев, 23. Дюлгеров, 15. И. Иванов, 25. Стоянов, 31. Станоев, 20. Пехливанов, 8. Руменов, 98. Ковачев, 20. Младенов, 99. Димитров

" Берое " (4-2-3-1): 12. Перниш, 3. Желев, 44. Генев, 11. Бандаловски, 19. Василев, 6. Цветков, 14. Меледже, 28. Бригидо, 73. Минчев, 77. Еуженио, 9. Камбуров
Източник: btvnovinite.bg