Етър В. Търново 2 : 1 Ботев (Вр) 50′ ГОЛ

Етър - Ботев 2:1, болярите осъществихе пълен обрат

Етър В. Търново

2: 1

Ботев (Вр)
 50′
ГОЛ ЗА ЕТЪР! ИВАЙЛО ДИМИТРОВ БЕ ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА И ИЗВЕДЕ ДОМАКИНИТЕ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА!
48′
ДУЗПА ЗА ЕТЪР! СИТУАЦИЯТА БЕ ПРЕГЛЕДАНА СЪС СИСТЕМАТА ВАР И СЪДИЯТА ПОТВЪРДИ РЕШЕНИЕТО СИ!
46′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45+1′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
45′
Даниел Генов също получи публично предизвестие от основния арбитър.
45′
Една минута добавено време на първото полувреме.
43′
Жълт картон за Браян Мендоса от гостите.
30′
Ивайло Димитров стреля с глава в навън след центиране на Крум Стоянов отляво.
23′
Вратарят на врачани Красимир Костов мазета в ъглов удар техничен удар на Димо Бакалов.
18′  Снимка 639130
Източник:

Традицията от последнтие мачове в Първа лига е спазена, в 18-ата минута двете агитки по едно и също време скандираха " оставка " по адрес на управлението на БФС.
 Снимка 639129
Източник:
11′  Снимка 639126
Източник:

ГОЛ ЗА ЕТЪР! КРУМ СТОЯНОВ ПРОБИ ОТЛЯВО И НАМЕРИ ОТЛИЧНО МАРТИН МОРАН, ЧИЙТО УДАР ПЪРВО СРЕЩНА ГРЕДАТА, А СЛЕД ТОВА ТОПКАТА РИКОШИРА В ТЯЛОТО НА  ВРАТАРЯ НА ГОСТИТЕ КРАСИМИР КОСТОВ И съдебна експертиза ОЗОВА В МРЕЖАТА!
4′  Снимка 639124
Източник:

ГОЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! БУБАКАР ТРАОРЕ съдебна експертиза ОКАЗА НАЙ-СЪОБРАЗИТЕЛЕН ПРИ РАЗБЪРКВАНЕ ПРЕД ВРАТАТА НА " БОЛЯРИТЕ " И ИЗВЕДЕ ГОСТИТЕ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА!
1′

Снимка 639125
Източник:
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 22 Мартин Величков 76 Красимир Костов - капитан 7 Кольо Станев 23 Браян Мендоса 15 Георги Ангелов - капитан 3 Мартин Кавдански 6 Пламен Димов 20 Мартин Христов 77 Мартин Николов 7 Момчил Цветанов 8 Мартин Моран 77 Стефан Велев 29 Янко Ангелов 10 Спас Георгиев 70 Димо Бакалов 9 Даниел Генов 25 Крум Стоянов 14 Марко Мажуга 24 Шахредин Букхолда 21 Бубакар Траоре 14 Ивайло Димитров 19 Браян Переа Треньор Светослав Петров Христо Ангелов Янев Резерви 1 Ангел Мартинов 34 Федерико Бариос 4 Георги Александров 8 Митко Панов 26 Мариян Иванов 11 Жан Пиер Да Силва 2 Валери Христов 16 Красимир Тодоров 11 Илкер Будинов 4 Луиз Соарес 9 Мартин Тошев 26 Луга Жуниор Джиле 10 Ловре Кнежевич 37 Марио Киконда 32 Осама Алу 24 Мартин Смоленски 33 Луис Мина 22 Петър Кепов
Отборът на Етър приема през днешния ден от 17,30 часа Ботев (Враца) в търсене на първа домакинска победа за сезона в дуел от 15-ия кръг на efbet Лига.

Мачът е извънредно значим и за двата отбора, които кретат на дъното в класирането. Любопитното е, че на терена ще се сблъскат два отбора с проблеми в отбраната, които са позволили надлежно 26 гола за Етър и 27 за Ботев.
 В efbet Лига прехвърлянията нямат спирка: Осама ще играе за Етър

Юноша е на Утрехт

" Няма да е елементарно, само че би трябвало да вземем този мач ", разяснява треньорът на Етър Светослав Петров, който ще разчита на всичките си футболисти. Възстановени от контузии са Николай Янков, Валери Христов и Владислав Найденов.

В същото време мачът може да се окаже финален за наставника на врачани Христо Янев. Младият експерт е гневен от отношението на футболистите и загатна, че може да си тръгне след загубата с 3:5 от Ботев (Пловдив). Той е приказвал дълго в съблекалнята, само че не се чака да прави огромни промени в състава за днешната директна борба за оцеляване.