ГОЛ ЗА ПИРИН! ТЮТЮКОВ УДВОИ АВАНСА НА ГОСТИТЕ СЛЕД АСИСТЕНЦИЯ НА ЮГО КОМАНО!
Две минути добавено време на първото полувреме.
43′
Андрей Йорданов получи публично предизвестие.
40′
Владислав Найденов бе изведен самичък срещу вратаря от Мартин Тошев, преодоля го, само че момент преди да изпрати топката в мрежата Андрей Йорданов мазета в ъглов удар.
37′
Удар на Андрей Йорданов от фаул мина над напречната греда на домакините.
25′
Жълт картон за Димо Бакалов.
18′
Домакините имаха искания за дузпа, само че те не бяха почетени от съдията Кабаков.
17′
Аймен Суда можеше да удвои за Пирин, само че ударът му се отби в гредата.
14′
Домакините можеха бързо да възстановят равенството, само че ударът на Пламен Димов от близко бе блокиран от капитана на " орлетата " Дюлгеров.
9′
Борис Тютюков получи жълт картон за симулация.
7′
ГОЛ ЗА ПИРИН! БЕНГЮЗОВ С ДЪЛЪГ ПАС ИЗВЕДЕ ТЮТЮКОВ, КОЙТО С ЕЛЕГАНТЕН ПРЕХВЪРЯЩ УДАР ОТКРИ РЕЗУЛТАТА В СРЕЩАТА!
 Снимка 635719
Източник:

1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 22 Мартин Величков 12 Максим Ковальов 2 Валери Христов 20 Аймен Суда 15 Георги Ангелов 4 Айуб Абу 6 Пламен Димов 38 Александър Дюлгеров - капитан 25 Крум Стоянов - капитан 6 Андрей Йорданов 28 Николай Янков 17 Борис Тютюков 8 Моран Абдиел 73 Венцислав Бенгюзов 70 Димо Бакалов 8 Дмитро Семенив 38 Владислав Найденов 11 Иван Тасев 7 Кольо Станев 29 Мартин Бачев 9 Мартин Тошев 19 Юго Фая Треньор Емануел Луканов Иво Тренчев Резерви 1 Ангел в Мартинов 1 Марио Кирев 4 Георги Александров 7 Владимир Медвед 26 Мариян Иванов 27 Георги Върбанов 77 Мартин Николов 10 Даниил Кондраков 29 Янко Ангелов 30 Любомир Тодоров 11 Илкер Будинов 16 Мартин Георгиев 10 Ловре Кнежевич 5 Николай Бодуров 14 Ивайло Димитров 9 Станислав Костов 24 Шахредин Букхолда 83 Христо Попадийн
Етър е хазаин на Пирин (Благоевград) в ранния дуел за деня от efbet Лига. Мачът на стадион " Ивайло " стартира в 15:30 часа с първия съдийски сигнал на Георги Кабаков.

До момента " болярите " имат едва четири точки в актива си и заемат последното място в класирането. Тимът на Емануел Луканов има единствено една победа на сметката си - над Локомотив (София) с 3:1 в столичния квартал " Надежда ".

Сенегалски принц укрепи Етър

Серин Шейх Мбаке Мадина Файе стана част от тима

В последно време столът на Луканов се разклати и дори започна да се спряга името на Станислав Генчев като възможен негов заместител на " Ивайло ". Вчера към Етър се причисли още един нов футболист - сенегалският централен бранител Принс.

Пирин (Благоевград) пък се намира в напредък след идването Иво Тренчев, а в последните два кръга от шампионата " орлетата "  записаха две победи - над Хебър (Пазарджик) и Крумовград.