Етър спечели с 2:1 домакинството си на Струмска слава и

...

Етър запрати Славата в опасната зона и докосва efbet Лига

Етър завоюва с 2:1 семейството си на Струмска популярност и направи нова решаваща крачка към завръщането си в efbet Лига. Шампионите на България от 1991 година могат да се завърнат в елита още идващия кръг - при триумф в дербито с Крумовград. Славата пък влезе в рискова зона след провалянето на стадион " Ивайло ".

Ветеранът Даниел Младенов откри резултата с прецизен изстрел от дузпа в 16-ата минута. Бившият футболист на Левски, Пирин (Благоевград) и ЦСКА 1948 беше пострадал в наказателното поле на гостите, а сетне самичък откри мрежата от бялата точка. В началото на второто полувреме нападателят Мартин Тошев мушна топката под плонжа на вратаря - 2:0 за болярите. В края Георги Станимиров откри вратата на домакините с хубав удар от фаул, само че този гол се оказа почетен за момчетата на Анатоли Нанков.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.