Етър спечели с 1:0 срещу Витоша (Бистрица) и съхрани интригата

...

Етър с изключително важна победа над Витоша Бистрица

Етър завоюва с 1:0 против Витоша (Бистрица) и запази интригата за идващия дуел Царско село - Черно море. Тонислав Йорданов вкара скъпото попадение в 6-ата минута след неточност на вратаря на гостите Николай Кръстев.

Мачът стартира с предстоящ напън на " болярите' и първото попадение пристигна още в 6-ата минута. Юношата на ЦСКА извърши фаул отляво на офанзивата на домакините. Топката тупна подло и някогашният вратар на Левски Николай Кръстев се размина с кълбото за 1:0.

Това попадение даде криле на домакините, които редуваха офанзивите, само че по този начин и не можаха да вкарат ново попадение до почивката. Гостите от Бистрица не съумяха да отговорят по никакъв метод на положителната игра на съперниците си.
Източник: fakti.bg