Етър постигна трудна победа с 1:0 над Янтра в контролна

...

Етър надви трудно Янтра в контрола

Етър реализира сложна победа с 1:0 над Янтра в контролна среща. Проверката се игра на стадион " Христо Ботев " в Габрово.

Първата част приключи без голове. Най-доброто състояние пропусна новото попълнение Свилен Щерев, който в 29-ата минута не откри очертанията на вратата от комфортна позиция.

Единственият гол в мача падна в 64-ата минута, когато единият от пристигналите на проби португалци напредна отдясно, преодоля противник и центрира към Милчо Ангелов, който се разписа за крайното 0:1.

Старши треньорът Петко Петков стартира мача с: Христо Иванов, Пламен Крачунов, Яни Пехливанов, Георги Купенов, Антон Огнянов, Божидар Кацаров, Даниел Пехливанов, Свилен Щерев, Здравко Илиев, Милчо Ангелов, Преслав Боруков. През второто полувреме в игра влязоха всички останали футболисти на " виолетовите ", в това число и двама пристигнали на проби играчи от Португалия.