Естествените партньори са тези, които бяхме в сглобката плюс БСП

...
Естествените партньори са тези, които бяхме в сглобката плюс БСП
Коментари Харесай

Борисов: Естествените партньори са тези, които бяхме в сглобката плюс БСП и ИТН

Естествените сътрудници са тези, които бяхме в сглобката плюс Българска социалистическа партия и Има Такъв Народ. Това съобщи пред медии в Народното събрание водачът на ГЕРБ Бойко Борисов.
Прочетете още
" Бях предизвикан от репортажите от регистрациите на политическите партии. Едно и също се приказва и от вторите, третите и така нататък Според мен е почтено да се каже на хората какво ще се прави след изборите, а не да се подлъгват българите и след това отново да се държим като мажоритарно определени партии ", съобщи Борисов.

В демократичния принцип има договаряния и обединения за държавно управление. До този миг сме изхарчили над 1 милиарда лева единствено за избори и политическите партии не дават решения като те свършат.

Нека да не се явяваме и на тези избори с невъзможни обединения. Ако не им харесва " дежентълменско съглашение ", дано да измислят " умните " друга дума, сподели още той.

Години наред всеки въпрос от медиите беше като отричащи се от дявола за машинното гласоподаване - нервност! Сега за какво никой не пита? Защото изтече записът с " ала-балата ", добави Борисов.

Ако би трябвало да създадем изборите по-интересни, да използваме мажоритарен избор, има гръцка система - да използваме нея. Да отидем с решение за след изборите, прикани водачът на ГЕРБ.

Да оставим Движение за права и свободи да се записват и да забележим тези 20 от едните и 20 от другите депутати, само че те не са от решаващо значение за образуването на кабинет, приключи Бойко Борисов.

" Ритуално си режем главите, в случай че няма държавно управление. "
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР