Ерлинг Хааланд вкара първите си голове от ноември, когато шампионът

...

Ерлинг Хааланд вкара два гола, докато Манчестър Сити победи Евертън

Ерлинг Хааланд вкара първите си голове от ноември, когато първенецът Манчестър Сити най-сетне изтощи Евертън, с цел да завоюва сложна победа с 2-0 във Висшата лига в събота.

Плодовитият норвежец, който неотдавна се завърна в игра след травма на стъпалото, преодоля задънената улица след 70 минути мрачна среща по обяд на стадион „ Етихад “ и приключи успеха пет минути преди края.

Това беше. 10-та поредна победа на Сити във всички надпревари и насочи още едно предизвестие към техните противници за купата, че инерцията им нараства.

Превъзходното качество на Сити подсигурява резултата и в последна сметка това не беше изненада, само че въпреки всичко беше горчива удар за застрашения от изпадане Евертън след твърдоглав мач.