Ерик тен Хаг ще преживее един минал кошмар, когато Манчестър

...

Ерик тен Хаг се завръща на сцената на най-лошия момент в Манчестър Юнайтед, където беше `men vs u9s`

Ерик загар Хаг ще преживее един минал призрачен сън, когато Манчестър Юнайтед гостува на Брентфорд в събота.

Пчелите Gtech Community Stadium е мястото, където той претърпя едно от най-лошите си падения като началник на Юнайтед. Юнайтед губеше с 4-0 след 35 минути, защото бяха унизени от Брентфорд и Гари Невил съобщи, че е като да гледаш „ мъже против U9s “.

Невил сподели, че първото полувреме е било най-лошите 45 минути футбол, които може спомнете си в неговите 42 години след Юнайтед. Феновете приканиха Глейзър да си потеглят и изглеждаше, че нищо не работи в Юнайтед.

От това ниско равнище Тен Хаг засилва страната си и те победиха Ливърпул с 2-1 на Олд Трафорд в идващия си мач и отидоха с цел да завоюва Carabao Cup, приключи на трето място във Висшата лига и стигна до финала на FA Cup.

Ten Hag ще се надява нещата да се развият по неговия метод и Юнайтед да отпътува за западен Лондон на фона на голямата си победа над Ливърпул в ФА Къп - може би най-голямата им след успеха на...