Ерик тен Хаг се надява, че завръщането на ключови играчи

...

Ерик тен Хаг се надява на по-голяма последователност от Манчестър Юнайтед със завръщащите се играчи

Ерик загар Хаг се надява, че завръщането на основни играчи през идващите седмици може да помогне на Манчестър Юнайтед да реализира поредност след зашеметяващата победа с 3-2 във вторник над Астън Вила дадоха обещание да дадат начало на нова епоха на Олд Трафорд.

Всички познати проблеми, които бяха предиздвикали тима на Тен Хаг да изкара четири мача без победа или гол, се демонстрираха в неприятното първо полувреме като Вила прекомерно елементарно съумя да означи два гола в границите на шест минути посредством неоспорим директен свободен удар на Джон Макгин и непокрит Леандър Дендонкер.

Но Юнайтед се събра през второто полувреме, като Алехандро Гарначо означи два гола преди дългия удар на Расмус Хойлунд -чаканият първи гол във Висшата лига донесе победа, която, макар всичките им проблеми, издигна Юнайтед до шесто място два дни след потвърждаването на новината за идната инвестиция на сър Джим Ратклиф.

Това беше едвам втората победа на Юнайтед в седем мача през декември, само че те бяха...