Ерик тен Хаг отхвърли предположенията, че предпочита играчи с опит

...
Ерик тен Хаг отхвърли предположенията, че предпочита играчи с опит
Коментари Харесай

Ерик тен Хаг отхвърли предположенията, че предпочита играчи с холандски опит

Ерик загар Хаг отхвърли догатките, че избира играчи с опит в холандския футбол, откакто Матейс де Лигт и Нусаир Мазрауи станаха последните, които се причислиха към Манчестър Юнайтед тази седмица.

Бранителите минаха от Байерн Мюнхен в Олд Трафорд във вторник, свързвайки се с някогашния си управител на Аякс преди откриването на Висшата лига против Фулъм.

Андре Онана, Лисандро Мартинес и Антони също играха под управлението на Тен Хаг в Амстердам, до момента в който някогашният нает Софян Амрабат беше ръководен от него в Утрехт.

Tyrell Malacia, Wout Weghorst и Joshua Zirkzee идват от Холандия, плюс Christian Eriksen и Mason Mount играха там, което значи, че 11 от 20-те подписвания, направени от неговото назначение през 2022 година, имат холандска асоциация.

Попитан дали този опит е нещо, което той избира или просто съвпадане, Тен Хаг сподели: „ Не, не, не за обичани. На първо място, това са решенията на клуба. Нито едно от тях не е единствено мое решение.
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР