Ерик тен Хаг е готов да НАПУСНЕ Манчестър Юнайтед, ако срещата със сър Джим Ратклиф не върви според него
Ерик загар Хаг е подготвен да НАПУСНЕ Манчестър Юнайтед, в случай че сър Джим Ратклиф не му гласоподава доверие. p>
Ten Hag наближава края на втория си сезон на " Олд Трафорд ", фрапантно по-лоша акция от първия. Борбите му съответстваха с идването на Ратклиф като нов съсобственик на клуба, който публично закупи неговия дял от 27,7 % през февруари.
Председателят на нефтохимическия конгломерат INEOS към момента не е предложил на Ten Hag обществено утвърждение и макар че мениджърът на Юнайтед твърди, че той и Ратклиф са на „ една страница “, подозренията остават в дълготрайното му бъдеще. Ако Ратклиф реши, че Ten Hag не е верният човек, тогава някогашният клуб Ajax може да бъде алтернатива.
Mirror Football заяви в събота, че Ten Hag е бил набелязан за завръщане от основния изпълнителен шеф на Ajax Алекс Крус. Оттогава Крус беше уволнена вследствие на скандал с вътрешна търговия, който потопи холандските колоси в рецесия.
Въпреки това източници, близки до Ten Hag, считат, че той ще...
Прочетете целия текст »




