ЕРБ-СДС са поканили днес, 18 юни, на разговори БСП за

...
ЕРБ-СДС са поканили днес, 18 юни, на разговори БСП за
Коментари Харесай

ГЕРБ-СДС са поканили на разговори днес БСП, ИТН и Величие

ЕРБ-СДС са поканили през днешния ден, 18 юни, на диалози " Българска социалистическа партия за България ", " ИТН " и партия " Величие ", оповестиха от пресцентъра на ГЕРБ.  

Вчера от ГЕРБ-СДС изпратиха предложения за срещи до партиите и обединенията в 50-ото Народно заседание. По време на диалозите първата политическа мощ в Народното събрание предлага да бъдат разисквани тематиките, засягащи дневния ред на обществото и опцията за поддръжка на държавно управление, което да показа отговорността за ръководството на България.

В 11:00 ч. през днешния ден е планувана среща с " Българска социалистическа партия за България ", в 13:00 ч. - с " ИТН ", и в 15:00 ч. - с " Величие ".

Очаква се Изпълнителното бюро на Българска социалистическа партия да се събере тази заран, с цел да реши дали социалистите да отидат на срещата с ГЕРБ.

В събота Националният съвет на партията удостовери решението да не поддържа държавно управление с мандат на ГЕРБ и Движение за права и свободи.   
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР