Емили съобщи, че ще даде интервю за bTV, където да

...
Емили съобщи, че ще даде интервю за bTV, където да
Коментари Харесай

Гаджето на Тихомир Рангелов рискува живота си със 120 км в час с тротинетка

Емили заяви, че ще даде изявление за bTV, където да разискват за мощните електрически тротинетки и скутери

Едно момиче, обикалящо страната с тротинетка, която кара с гневна скорост провокира както възмущетие, по този начин и любознание у мнозина. Оказа се, че това е небезизвестната Емили, другарка на Тихомир – Мелиса Рангелов, участник и във „ Фермата “, написа.

Тя бе снимана нееднократно да кара транспортното средство с над 100 км/час по автомагистралата, като с изключение на голямата за нея заплаха от това безумство, става причина за ПТП с останалите участници на пътя.

Преди дни е снимана да кара тротинетка със. То е по джапанки и развива смъртоносната скорост.

В доста мнения се допуска, че това е същото момиче, което преди време беше снимано да кара тротинетка с 80 км/ч на Околовръстното шосе в София. Потребители на обществените мрежи допуснаха също, че в този момент същото момиче е на море и усъвършенства личното си достижение.

В профила си в обществената мрежа Емили заяви, че ще даде изявление за БТВ, където да разискват за мощните електрически тротинетки и скутери и закона за придвижване по пътищата. Това нейно безумство може да се изясни само от желанието за известност, да бъде забавна, макар, че рискува живота си.



"Да създадат по-мощни тротинетки, с цел да можеш да хвърчиш най-малко с 160 по улиците ". Това й пожела иронично неин почитател.



Дано някой опита да я спре в това безумство, а не да се демонстрира, че и по този начин може и това да стане причина за произшествия.
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР