Емил Димитров ще е новият министър в кабинета Борисов -

...
Емил Димитров ще е новият министър в кабинета Борисов -
Коментари Харесай

Емил Димитров - Ревизоро поема околната среда и водите

Емил Димитров ще е новият министър в кабинета Борисов - 3 и ще поеме стола в Министерство на околната среда и водите, освободен с ареста и последвалата оставка на Нено Димов.

Това стана ясно след Коалиционен съвет сред сътрудниците в ръководството ГЕРБ и Обединените патриоти . Още предходната седмица министър председателят Бойко Борисов съобщи, че промяната на министъра на Министерство на околната среда и водите би трябвало да бъде разисквано с съдружните сътрудници и не се ангажира с коментар дали ще желае оставка. На идващия ден, изпратена от ареста, Борисов получи и оставката на Нено Димов .

Очаквайте детайлности!

Емил Димитров - Ревизоро стартира професионалната си кариера в Министерството на финансите и Държавния финансов контрол при започване на 90-те години. Политическата си кариера започва в гражданското обединяване за битка против корупцията към придвижване " Гергьовден ".

През 2001 година - след юнските парламентарни избори, извоювани от Национално придвижване Симеон ІІ, е назначен за шеф на Дирекция " Митници " в държавното управление на Симеон Сакскобургготски. По-късно е освободен от поста.

Емил Димитров е народен представител в 43-то Народно заседание от Варна, определен от листата на Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО).

В 44-то национално заседание е определен за депутат от Шумен от листата на коалиция " Обединени патриоти - НФСБ, Атака и Вътрешна македонска революционна организация ". Председател е на комисията за наблюдаване на приходните организации и битка със сивата стопанска система и контрабандата.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР