Ема Стоун казва, че победата на Bafta за Poor Things е „с двойно значение“
Ема Стоун сподели, че нейната победа на Bafta за Poor Things е „ с двойно значение “, защото това е първият филм, в който е продуцирала и взела участие дружно.
35-годишната холивудска звезда, която взе гонга за най-хубава основна актриса, сподели: „ Влагате доста от сърцето и душата си в основаването на филм.
“A доста хора са надалеч от фамилиите си в продължение на месеци и вие се свързвате с тази група хора.
„ И вълнението да бъдеш получено, забелязано или обичано от хората е извънредно значимо и не знаеш дали това ще се случи или не.
„ Ако това ще резонира с хората по метода, по който го прави с вас.
„ И също по този начин да бъда продуцент на този филм.
„ Това беше първият филм, който съм продуцирал дружно с актьорството и по тази причина се усещам двойно важен, както пред ( камера) и откъм гърба, беше необикновено да бъда част от.
„ Мисля, че за доста филми, които карат хората да влизат в кината, с цел да го гледат, притеглят повече внимание към кино лентата.
„ И знаете...
Прочетете целия текст »




